سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۰۷ ق.ظ

درباره سايت

موسسه حقوقی راهیان پارسا عدالت

شماره ثبت:42268
قبول کلیه دعاوی های حقوقی و کیفری
انجام کلیه امور ثبت و احوال و......

برای پرداخت هزینه مشاوره روی پرداخت کلیک کنید

بایگانی

در خبر نامه ی ما عضو شوید:

Delivered by FeedBurner

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

پيوندها

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۰

نفقه5

❓⁉️

.پنج ماه عقدم وهمسرم میگه که هیچ حقی برای دریافت نفقه ویا پول توجیبی نداری واجازه سرکارنرفتن هم نمیده من هنوزخونه پدرم هستم

حالا باید چیکار کنم؟


 


✅ پاسخ:

 نفقه زن به در ماده ۱۱۰۲ قانون مدنی  بیان می دارد: همین که نکاح به طور صحت واقع شد. پرداخت نفقه پس از زوجیت و بعد از اجرای صیغه عقد برقرار می شود.


❗️ به عبارتی دیگر امکان دارد یک زن یک عمر در خانه پدرش باشد و به خانه شوهر نرفته باشد  لکن مستحق نفقه است و باید هر ماه نفقه خود را از شوهر بگیرد.

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

پشتیبانی